Regulamin korzystania z usług Gabinetów Mediacji WASZ MEDIATOR

Ogólne

Właścicielem Gabinetów Mediacji WASZ MEDIATOR jest WM&SP Mediacje. Poradnictwo Małżeńskie Konrad Zalewski, NIP 9562033943, REGON 362708230. Usługodawcą jest Konrad Zalewski, mediator.

W chwili obecnej istnieją 2 lokalizacje. Gabinety Mediacji WASZ MEDIATOR mieszczą się w Toruniu, ul. Przy Kaszowniku 41a/29 oraz Krakowie, ul. Siewna 23a/48. Usługodawca informuje, iż liczba Gabinetów Mediacji WASZ MEDIATOR oraz ich lokalizacje mogą ulegać zmianom.

Spis wszystkich usług dostępnych w Gabinetach Mediacji WASZ MEDIATOR znajduje się pod domeną www.waszmediator.pl.

Korzystając z serwisu www.waszmediator.pl, w tym również z usług świadczonych przez Gabinety Mediacji WASZ MEDIATOR, akceptujesz zapisy niniejszego Regulaminu oraz zasady określone w Polityce Prywatności dostępne na tejże stronie.

 

Płatności za usługi

Odpłatności za usługi w Gabinetach Mediacji WASZ MEDIATOR szczegółowo reguluje CENNIK usług dostępny na stronie www.waszmediator.pl.

 

Termin wizyt oraz warunki odwoływania umówionych wizyt

Proszony/ona jesteś o punktualność. Pamiętaj, aby nie przybywać na umówioną wizytę przed czasem, ponieważ przed Tobą może trwać poprzednia sesja mediacyjna.

Jeśli zajdzie konieczność odwołania umówionej wizyty, zrób to proszę najpóźniej 24 godziny przed terminem planowanej wizyty, w przeciwnym wypadku mam prawo pobrać opłatę za nieodbyte spotkanie.

W trakcie odwoływania wizyty w pierwszym kroku próbujemy przełożyć ją na inny termin w tym samym tygodniu w którym miała odbyć się odwoływana sesja mediacyjna, a gdy będzie to niemożliwe- zapisujemy na kolejny tydzień.

Odwołując wizytę proszony/ona jesteś o telefon pod nr 602 615 082 w godzinach 9.00 do 12.00.