Cennik usług Gabinetów Mediacji

WASZ MEDIATOR

Gabinety w Krakowie i Toruniu:

  • Spotkania indywidualne, sesja 50 minut - 120 zł
  • Spotkania wspólne w parach, sesja do 90 minut  - 150 zł
  • Wypis oraz wydanie wymaganego dokumentu - 150 zł

Proces mediacji rozpoczynamy od dwóch ok. 50-minutowych spotkań indywidualnych. Po jednym dla każdej ze stron.

Umów się na pierwsze spotkanie

Kolejne spotkania są już spotkaniami wspólnymi dla obu stron, trwającymi ok. 90 minut.

Profesjonalne podejście do mediacji nakłada na mediatora oraz strony pewne obowiązki. Proces mediacji wymaga odpowiednio wybranego, przygotowanego i co najważniejsze- neutralnego gruntu.

W praktyce oznacza to, iż żadna ze stron nie może być w jakikolwiek sposób powiązana z lokalizacją miejsca, w którym mediacja będzie się toczyć. Krótko mówiąc, miejsce dla mediacji musi pozostawać dla stron jak najbardziej obce i neutralne. Ponadto spotkań mediacyjnych nie prowadzi się „pod gołym niebem”. Musi być to zatem budynek, a wybrany lokal powinien spełniać określone warunki niezbędne dla przeprowadzenia kilku/kilkunastogodzinnego procesu.

Dlatego też mediacje z moim udziałem odbywają się w odpowiednio przygotowanych gabinetach w Toruniu oraz Krakowie, gdzie zapewniam bardzo komfortowe warunki dla mediacji.

Istnieje możliwość mediacji w innych miejscach w Polsce- z zastrzeżeniem jednak wyboru neutralnego gruntu z zachowaniem warunków o których wspomniałem.

Profesjonalne podejście do mediacji wyklucza również przeprowadzanie jej za pomocą środków zdalnych (videokonferencja, skype czy telefon). Wymagane są nasze osobiste spotkania.

Skonsultuj się ze mną w przypadku propozycji doboru lokalizacji dla mediacji w Waszej sprawie.